XYZ

Nestmedic na spotkaniu z Roche i Startup Poland

13 września 2019

Firma Nestmedic S.A. znalazła się wśród 10 firm technologicznych, które zostały zaproszone przez Roche Polska oraz Startup Poland na spotkanie mające na celu budowanie świadomości potencjału i korzyści wynikających ze współpracy firm globalnych ze startupami.

 

Spotkanie odbyło się 11 września br., w Warszawie. Naszą firmę reprezentowała jej prezes – Patrycja Wizińska-Socha. Była to unikalna okazja do zaprezentowania naszego rozwiązania – telemedycznego KTG Pregnabit – członkom Zarządu oraz przedstawicielom poszczególnych działów Roche Polska oraz Roche.

“Roche Startup Day był świetną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród reprezentantów firm działających w dynamicznie rozwijającym się sektorze digital health. Nasz sektor wzbudza duże zainteresowanie wśród globalnych korporacji działających na rynku sprzętu medycznego, laboratoryjnego czy farmacji, które naturalnie poszukują nowych kierunków rozwoju. Z pewnością rozwiązania telemedyczne wnoszą nową jakość oraz ogromny potencjał i ten potencjał jest dostrzegany. Od początku istnienia firmy Nestemdic planowanie globalnej komercjalizacji i skalowalności produktu było naszym nadrzędnym celem, dlatego rozmowy z przedstawicielami Roche oraz z pomysłodawcami innych start-up’ów są dla nas ważne. Dodatkowo Roche Startup Day stanowił doskonałą okazję do nawiązania kontaktów oraz poszerzenia wiedzy w obszarach dystrybucji, certyfikacji wyrobów medycznych czy planowanych zmian prawnych w obszarze digitalizacji medycyny w Europie oraz USA.” – mówi Patrycja Wizińska-Socha