XYZ

Pregnabit częścią wystawy „Poland In.” w Genewie

2 października 2018

Fot. Archiwum Urzędu Patentowego RP

W dniach 24 września – 2 października br. Urząd Patentowy RP zorganizował w siedzibie Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO), w Genewie  „Wystawę polskich wynalazków i wzorów przemysłowych PolandIn”.  TeleKTG Pregnabit również został zaprezentowany. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

„Wybrane do ekspozycji projekty, to projekty, z jednej strony, dobrze prosperujące i znane na rodzimym rynku oraz na arenie międzynarodowej, nagradzane najważniejszymi nagrodami na świecie, a z drugiej, także te, które dopiero wchodzą na rynek, przełomowe i zaskakujące w swoich nowatorskich rozwiązaniach technologicznych, czasami wyglądem futurystyczne, lecz funkcjonalnością i przeznaczeniem wychodzące naprzeciw społecznym problemom i oczekiwaniom.” pisze o wydarzeniu Urząd Patentowy RP.

Dla firmy Nestemdic obecność rozwiązania teleKTG Pregnabit na wystawie to powód to dumy oraz szansa na promocję na arenie międzynarodowej.

„Wystawa “Poland In.” wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, a także 100-lecia powołania Urzędu Patentowego RP. Chcemy w ten sposób podkreślić, że mimo burzliwej historii ostatnich 100 lat, której pierwsze dekady były niezwykle trudne dla całego Narodu Polskiego i nie sprzyjały rozwojowi techniki oraz kultury, polska myśl techniczna i projektowa dorównuje standardom wyznaczanym przez światowych liderów innowacji.” podkreśla Urząd Patentowy RP.