XYZ

Patrycja Wizińska-Socha nominowana do nagrody Polskiej Rady Biznesu

29 stycznia 2018

Skuteczne i konsekwentne dążenie do realizacji własnej  koncepcji biznesowej oraz odwaga w działaniu i wprowadzenie na rynek nowatorskiego rozwiązania” – tak Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego uzasadnił nominację dr n. med. Patrycji Wizińskiej-Sochy, prezes zarządu Nestmedic, do nagrody Polskiej Rady Biznesu (PRB) im. Jana Wejcherta.

Samorządowcy nominowali szefową wrocławskiej spółki w kategorii „Wizja i innowacje”.
Patrycja Wizińska-Socha jest osobą wytrwale dążącą do celu, czego efektem jest Pregnabit – certyfikowany produkt medyczny połączony z usługą Medycznego Centrum Telemonitoringu. Upór i pracowitość Pani Wizińskiej-Sochy zostały już wielokrotnie nagradzane – podkreślają przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

Nagroda PRB to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w Polsce. Przyznawana jest osobom, które dzięki innowacyjnym koncepcjom i wizji, przyczyniają się do zmiany rzeczywistości na lepsze.
Nagradzamy osobowości, które dzięki swojej determinacji i zdolnościom biznesowym, potrafią przełamywać schematy, tworzyć nowe standardy i wyznaczać trendy. To nagroda dla ludzi jutra, którzy już dzisiaj tworzą naszą przyszłość – uzasadniają przedstawiciele kapituły nagrody PRB.
W zeszłym roku wyróżnienie to przyznano prof. Krystianowi Jażdżewskiemu wspólnie z zespołem lekarzy i naukowców z Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz uniwersyteckiej spółki spin-off Warsaw Genomics za opracowanie metodologii najnowocześniejszych testów genetycznych opartych na sekwencjonowaniu genomowym. Tegorocznych laureatów poznamy 21 maja podczas uroczystej gali. Więcej informacji na http://nagrodaprb.pl/