XYZ

Nestmedic na konferencji dla rezydentów ginekologii i położnictwa

14 września 2017

8 i 9 września br., w Juracie, odbyła się II Konferencja Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. W sekcji dotyczącej opieki okołoporodowej mieliśmy okazję zaprezentować teleKTG Pregnabit oraz opowiedzieć o doświadczeniach oraz korzyściach ze stosowanie rozwiązania.

„Standardy postępowania w położnictwie i ginekologii – patologia ciąży 2017” to już druga edycja konferencji adresowanej do młodego pokolenia lekarzy ginekologów i położników. Tym razem tematem spotkania było wypracowanie standardów postępowania w patologiach ciąży. Jednym z zaproszonych wykładowców był dr n. med. Robert Woytoń z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który w Nestmedic pełni funkcję dyrektora ds. medycznych. Jego wykład pod tytułem „TeleKTG – nowoczesna metoda diagnostyczna w perinatologii” spotkał się z zainteresowaniem rezydentów, którzy licznie przybyli na spotkanie.

– System Pregnabit zapewnia szybką reakcję w przypadku zdiagnozowania czynników ryzyka, dlatego nie mogło nas zabraknąć na konferencji poświęconej standardom postępowania w położnictwie i ginekologii. Cieszymy się, że na spotkaniu, które odbyło się w ramach projektu Akademia Młodego Specjalisty, mieliśmy okazję przedstawić teleKTG Pregnabit oraz zasady jego działania. Młodzi położnicy i ginekolodzy mogli przekonać się, jak proste w użyciu i intuicyjne jest rozwiązanie Pregnabit. System wzbudził zainteresowanie i szereg pytań. – mówi dr n. med. Robert Woytoń.

Przedstawienie urządzenia Pregnabit szerokiemu gronu praktyków medycyny jest dla nas bardzo istotne. Naszą misją jest wspierać personel medyczny, by doprowadzić każdą ciążę do szczęśliwego rozwiązania.

Kolejna ważna konferencja, na której zaprezentujemy teleKTG, to spotkanie Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, która odbędzie się w Łodzi, w dniach 15-16 września.