XYZ

Łódź pozna teleKTG! Nestmedic weźmie udział w konferencji dla praktyków medycyny

14 września 2017

W dniach 15 i 16 września 2017 będziemy mieć kolejną okazję, by zaprezentować nasz telemedyczny system Pregnabit lekarzom i położnym. Z praktykami medycyny spotkamy się w Łodzi na I Konferencji Edukacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Konferencja organizowana przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne jest adresowana do specjalistów w dziedzinie położnictwa. Jednym z prelegentów będzie Robert Woytoń, dyrektor ds. medycznych w firmie Nestmedic. Swój wykład na temat nowoczesnej metody diagnostycznej w perinatologii poprowadzi w drugi dzień konferencji, o godzinie 14:30.

– System Pregnabit jest przeznaczony dla środowiska medycznego – ma pomóc lekarzom i położnym doprowadzić każdą ciążę do szczęśliwego rozwiązania. Dlatego tak ważne jest dla nas to, aby opowiedzieć o naszym rozwiązaniu jak najszerszemu gronu specjalistów. Z przyjemnością zaprezentujemy podczas konferencji, jak działa Pregnabit, jak jest prosty w obsłudze, intuicyjny i – co najważniejsze – pomocny w opiece nad kobietami w ciąży – mówi dr n. med. Robert Woytoń.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych systemem Pregnabit na spotkanie z nami w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Do zobaczenia!