XYZ

Pacjentki warszawskich placówek Polmedu będą mogły skorzystać z teleKTG Pregnabit

21 sierpnia 2017

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że ciężarne pacjentki pięciu warszawskich placówek Polmedu już niebawem będę mogły skorzystać z urządzenia Pregnabit. Właśnie podpisaliśmy umowę z tą siecią centrów medycznych i rozpoczynamy program pilotażowy, którym objętych zostanie przynajmniej kilkadziesiąt pacjentek Polmedu.

Pacjentki korzystające z naszych urządzeń Pregnabit będą objęte również opieką Medycznego Centrum Telemonitoringu – pracujący w nim wykwalifikowany personel medyczny będzie na bieżąco analizował i interpretował zapisy przeprowadzanych samodzielnie badań KTG i reagował w razie potrzeby.

– Centra medyczne Polmed opiekują się ponad 300 tys. pacjentów. Udostępniają im między innymi nowoczesny, certyfikowany sprzęt medyczny. Cieszymy się, że system Pregnabit uzupełni w tym zakresie ofertę Polmedu skierowaną do kobiet ciężarnych. Już niebawem będą one mogły wykonywać badania KTG w domowym zaciszu, pozostając jednocześnie pod czujną opieką specjalistów. Liczymy na to, że pozytywne doświadczenia pacjentek, a także lekarzy i położnych przełożą się na przedłużenie współpracy z Polmedem już po programie pilotażowym
– mówi dr n. med. Patrycja Wizińska-Socha, współzałożycielka i prezes Nestmedic SA.

Polmed SA działa na rynku od 1999 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Polmed oferuje pacjentom opiekę medyczną w placówkach własnych oraz za pośrednictwem ponad 2000 partnerów medycznych.

Z usług Polmedu korzysta przeszło 300000 pacjentów, którymi opiekuje się 5000 lekarzy.