XYZ

Bezpłatne badania urządzeniem Pregnabit w Fundacji Edukacji Zdrowotnej STIM

23 maja 2017

Z przyjemnością informujemy, że Nestmedic nawiązał współpracę z sosnowiecką Fundacją Edukacji Zdrowotnej STIM. Dzięki temu w dniach 24-28 maja 2017 roku w siedzibie Fundacji kobiety w ciąży powyżej 32. tygodnia będą mogły wykonać bezpłatne badania KTG, korzystając z mobilnego telemedycznego systemu Pregnabit.
Badanie urządzeniem Pregnabit w siedzibie Fundacji przeprowadzą wykwalifikowane położne. Jego wyniki zostaną od razu przeanalizowane przez personel medyczny Medycznego Centrum Telemonitoringu.
– Cieszymy się, że nasz system trafił już do pierwszych placówek, które udostępniają go kobietom w ciąży. Badanie KTG jest podstawowym badaniem w trzecim trymestrze ciąży, przechodzą je wszystkie kobiety. Pregnabit pozwala wykonać to badanie w warunkach domowych, a wciąż pod czujnym okiem specjalistów – komentuje dr n. med. Patrycja Wizińska-Socha, prezes Nestmedic.
Ciężarne zainteresowane bezpłatnym badaniem KTG z wykorzystaniem systemu Pregnabit proszone są o kontakt z Fundacją pod numerem telefonu: 796113723.
Fundacja Edukacji Zdrowotnej STIM koncentruje się w swoich działaniach na tematach związanych z edukacją seksualną, okołoporodową oraz profilaktyką przeciwnowotworową. Fundację tworzy 5 położnych z różnym doświadczeniem zawodowym i życiowym.